Pomagamy

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

W ramach polityki CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) nasza firma wspiera inicjatywy promujące aktywny tryb życia, a także działania na rzecz sportu. Bierzemy czynny udział w wydarzeniach sportowych organizowanych na terenie Śląska i Małopolski. Carbo Asecura jest pomysłodawcą Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza. Zawody odbywają się regularnie od 2012 r. i cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród biegaczy nie tylko z rejonu Śląska. Impreza przyciąga biegaczy z całej Polski, gromadząc około 1000 uczestników (profesjonalistów i amatorów).

Firma Carbo Asecura uczestniczy regularnie przy wsparciu akcji charytatywnych dla potrzebujących osób z Gminy Pszczyna. Pomagamy wybranej osobie przy okazji corocznego Biegu Pszczyńskiego, jak również chętnie dokładamy swoją cegiełkę podczas organizowanych lokalnych akcji społecznych.

Zaangażowaliśmy się w przygotowanie corocznej Szlachetnej Paczki, jak również w zorganizowanie pomocy dla zwierząt z lokalnych schronisk w okresie jesienno-zimowym.

Bieg Pawłowicki Sierpień 2023

Bieg Pawłowicki

W ostatni weekend sierpnia mieliśmy przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w jednej z najciekawszych imprez sportowych w naszym regionie – Biegu Pawłowickim.

Mały człowiek – Wielka pomoc Marzec 2023

Wspieramy projekt „Mały człowiek – Wielka pomoc”

Carbo Asecura ma przyjemność wesprzeć wartościowy projekt, który ma na celu promocję pierwszej pomocy wśród najmłodszych.

Upominki dla wychowanków Przystani. Grudzień 2022

Upominki dla wychowanków Przystani.

W okresie przedświątecznym załoga Carbo Asecura postanowiła wesprzeć wychowanków Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny.

Bieg Niepodległości. 11 Listopada 2022

Bieg Niepodległości

Od samego początku jesteśmy partnerem Biegu Niepodległości Czechowice-Dziedzice. Nie zabrakło nas i w tym roku 11 listopada podczas XXX edycji wydarzenia.

Bieg Pawłowicki. 27 Sierpnia 2022

Wspieramy Bieg Pawłowicki

Już wiele lat wspieramy bliski naszemu sercu Bieg Pawłowicki.

Carbo Asecura wspiera Ukrainę. 3 Marca 2022

Carbo Asecura wspiera Ukrainę.

Nie pozostajemy obojętni na to co dzieje się u naszych sąsiadów. Dokładamy cegiełkę, aby wesprzeć ich w tym trudnym dla nich czasie.

Akcja wspierania czworonogów. 3 Listopada 2021

Akcja wspierania czworonogów.

Pracownicy Carbo Asecura już tradycyjnie jesienną porą starają się zabezpieczyć podopiecznych schroniska dla zwierząt przed zimą, ofiarując dla nich karmę, koce, żwirek oraz inne akcesoria.

Leczenie Arka 28 Października 2020

Cztery łapy!

Pracownicy Carbo Asecura postanowili po raz kolejny przyłączyć się do akcji charytatywnej dla schroniska dla zwierząt.

Leczenie Arka 24 Wrześenia 2020

Dla Maciusia z Jankowic

Zgodnie z obietnicą firma Carbo Asecura dokonała wpłaty 1000 zł na rzecz chorego Maciusia z Jankowic

Leczenie Arka 31 Sierpnia 2020

Leczenie Arka

Uroczyste wręczenie czeków.