Zespół

Zespół brokerów Carbo Asecura to połączenie bogatego doświadczenia zawodowego, wysokich kwalifikacji, pasji i entuzjazmu. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i racjonalizację kosztów ubezpieczenia naszych Klientów – czego osiągnięcie jest dla nas priorytetem. Nasi brokerzy są członkami Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Otrzymaliśmy tytuł Laureata oraz brązowe godło w kategorii QI SERVICES – usług najwyższej jakości.

Zarząd

Jacek Jucha
Jacek Jucha

jacekj@cabroker.pl

Agnieszka Moskwa-Sołtysik
Agnieszka Moskwa-Sołtysik

agnieszkam@cabroker.pl

Tomasz Grądalski
Tomasz Grądalski

tomaszg@cabroker.pl

Brokerzy

Natalia Prończuk
Natalia Prończuk

nataliap@cabroker.pl

Renata Kobiela
Renata Kobiela

renatak@cabroker.pl

Patrycja Kobiela
Patrycja Kobiela

patrycjak@cabroker.pl

Sabina Maroszek
Sabina Maroszek

sabinam@cabroker.pl

Natalia Prończuk
Adam Prończuk

adamp@cabroker.pl

Grzegorz Góra
Grzegorz Góra

grzegorzg@cabroker.pl

Sławomir Górny
Sławomir Górny

slawomirg@cabroker.pl

Antoni Sopata
Antoni Sopata

antonis@cabroker.pl

Asystenci

Agnieszka Jankowska
Agnieszka Jankowska

agnieszkap@cabroker.pl

Sylwia Ślezińska
Sylwia Ślezińska

sylwias@cabroker.pl

Kazimierz Jóźwiak
Kazimierz Jóźwiak

kazimierzj@cabroker.pl

Kamila Grądzka
Kamila Grądzka

kamilag@cabroker.pl

Anna Gleindek
Anna Gleindek

annag@cabroker.pl

Magdalena Kruk
Magdalena Kruk

magdalenak@cabroker.pl

Marzena Słowik
Marzena Słowik

marzenas@cabroker.pl

Księgowość

Dorota Paczuska
Dorota Paczuska

dorotap@cabroker.pl

Dorota Paczuska
Monika Pach

monikap@cabroker.pl

Biuro Wsparcia Sprzedaży

Michalina Jurczyga
Michalina Jurczyga

michalinaj@cabroker.pl

Katarzyna Maciejczyk
Katarzyna Maciejczyk

katarzynam@cabroker.pl

Recepcja

Magdalena Orlik
Magdalena Orlik

biuro@cabroker.pl