W czym możemy Ci pomóc?

usługi brokerskie

usługi brokerskie

Polegające na szeroko pojętym pośrednictwie ubezpieczeniowym pomiędzy Klientem, a ubezpieczycielem. Broker reprezentuje wyłącznie klienta. W skład usług brokerskich wchodzi szereg działań mających na celu przede wszystkim dobro klienta.

obsługa podmiotów

obsługa podmiotów i instytucji

Wykwalifikowani brokerzy Carbo Asecura S.A. z powodzeniem uczestniczą w realizacji umów ubezpieczenia jednostek samorządowych tj. starostwa, urzędy miast i gmin oraz podległe im jednostki organizacyjne, zakłady komunalne, sądy i inne.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jako nasz klient odniesiesz wiele korzyści, oto niektóre z naszych atutów:

Doświadczenie

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1993 r. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń. Współpracujący z nami brokerzy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie ubezpieczeń.

Odpowiedzialność

Nasze działania prowadzimy w sposób odpowiedzialny. Przestrzegamy zasad etyki zawodu brokera. Działamy z pasją i z chęcią pomocy drugiemu człowiekowi.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki kompleksowej obsłudze Klienta jesteśmy z Państwem nie tylko na etapie nawiązywania współpracy. Nasza praca nie kończy się w momencie wyboru rekomendowanego ubezpieczenia. Jesteśmy z Klientem przez cały okres współpracy – doradzamy, proponujemy nowe, lepsze (również finansowo) rozwiązania oraz wspieramy w przypadku likwidacji szkód. Ograniczamy zaangażowanie Klienta do niezbędnego minimum.

Solidność

Przygotujemy rzetelną i kompleksową ofertę na miarę Państwa potrzeb.

Wysoka jakość świadczonych usług

Oferujemy wysokiej jakości usługi brokerskie, szukając możliwie jak najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Dbamy o to, aby przygotowana oferta była satysfakcjonująca, a współpraca na linii klient-broker odbywała się zawsze w pozytywnej atmosferze.

Carbo Asecura w liczbach

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym działającym na rynku nieprzerwanie od 1993 roku.

17

licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych

29

lat doświadczenia na rynku ubezpieczeniowym

700

podmiotów współpracujących

40000

osób objętych naszymi programami ubezpieczeń grupowych

80000

zlikwidowanych przy naszym udziale szkód klientów grupy CA

ZAUFALI NAM